O nas

Pierwszy squash w Rzeszowie

Squash Rzeszów jest klubem należącym do Folwark Center, który zlokalizowany jest przy ul. Paderewskiego 124a w Rzeszowie. Squash Rzeszów jest luksusowo wyposażonym obiektem sportowo-rekreacyjnym, w którego skład wchodzą korty do squasha oraz kompleksowo wyposażona siłownia. Kompleks budynków Folwark Center w Rzeszowie, w którym znajduje się siłownia i squash został stworzony z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas i odczuwają potrzebę odprężenia się i odstresowania podczas uprawiania sportu.

Squash jest grą, dzięki której nie tylko poprawisz swoją kondycję fizyczną, ale również rozładujesz negatywne emocje. Przyjedź do Folwark Center i zacznij swoją przygodę na korcie do squasha! Dzięki treningom pod okiem instruktora pozbędziesz się dodatkowych kilogramów i zyskasz odprężające zajęcie, podczas którego możesz spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną.

W Folwark Center znajdują się profesjonalne korty do squasha, które wykonane są z wysokiej jakości materiału ABS — posiadają one certyfikat Światowej Federacji Squasha. Nowoczesne korty zapewniają wysoki komfort gry amatorskiej, jak również rozgrywania meczów zawodowych. W obiekcie znajdują się przestronne szatnie damskie i męskie, w których można przebrać się przed i po treningu — w pomieszczeniach utrzymana jest higiena na najwyższym poziomie.

W Squash Rzeszów można korzystać z karty OK System, MultiSport oraz FitProfit. Rezerwacji kortu do squasha w Folwark Center można dokonać telefonicznie lub wybierając wolną datę w kalendarzu dostępnym na stronie internetowej.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Squash Rzeszów w Folwark Center!